banner01
banner02
X

ќе ви обезбедиме
секогаш добивајнајдобар
резултати.

Добијте бесплатни примероци и сликовници

Yatai Textile развива и произведува иновативна композитна ткаенина обложена со ПВЦ за градежништво, транспорт, архитектура и апликации за надворешна опрема.

 

Yatai textile е глобално признат лидер специјалист за технички текстил. Нашата мисија е да ги откриеме многуте лица на ткаенината обложена со ПВЦ.

дознајте повеќе за компанијата

Топли производи

Нашите производи

нашиот случај

 • Покривни церади

  ПВЦ церади може да се користат за покривни церади. Тие обезбедуваат водоотпорни, отпорни на временски услови и издржливи решенија за засолништа за настани на отворено, кампување, изложби и многу повеќе.
  Гледај Повеќе
 • Карго Покривање

  ПВЦ церадата често се користи како покритие за време на карго транспортот за да го заштити товарот од надворешни еколошки оштетувања, како што се ветер, дожд, сончева светлина и прашина.
  Гледај Повеќе
 • Земјоделско засолниште

  ПВЦ церадата може да се користи како засолниште во земјоделската индустрија за заштита на посевите од екстремни временски услови, како што се студ, ветер и дожд, снег итн.
  Гледај Повеќе

ќе се погрижиме секогаш да добивате
најдобри резултати.

штолуѓето зборуваат

 • Г-дин Марк од Covertex САД:
  Yatai е најкомпатибилниот партнер со кој сум работел во Источна Азија, работиме заедно од 2008 година, најважно е што секогаш обезбедуваат пвц церада со стабилен квалитет. Она што најмногу ме импресионираше е, секогаш кога ќе контактирате со нив, тие се секогаш таму.
 • Г-ѓа Наирне од Панмахер Германија
  Никогаш нема да заборавам дека добив акутен апендицитис кога ја посетив компанијата Јатаи оваа година. Г-дин Андреа ме возеше до итната помош во два часот по полноќ и добро се грижеше за мене. Беше навистина трогателно.
 • Г-дин Стивен од Норттарпс Австралија
  Јатаи е секогаш толку ефикасен, никогаш нема да одложуваат ништо што ќе го побараме и секогаш ги ставаат нашите потреби во нивните срца.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ЗА ПОВЕЌЕ ПРИМЕРИ АЛБУМИ

Според вашите потреби, приспособете за вас и обезбедете ви духовитост

ИСТРАЖУВАЈ СЕГА
 • НАШИТЕ УСЛУГИ

  Обезбедуваме целосен сет на услуги од претпродажба до постпродажба и подготвени сме за 7x24 часа онлајн.

 • НАШЕТО ИСТРАЖУВАЊЕ

  Ние се посветуваме на иновациите на функциите на винилите, посветени сме на одржлив развој.

 • ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА

  Имаме тим за истражување и развој со 30 членови. На клиентите им обезбедуваме целосен сет на тестови во нашата лабораторија. Ги поддржуваме клиентите со видео насоки за инсталација и употреба.

НАЈНОВИ ИНФОРМАЦИИ

ВЕСТИ

Кога станува збор за активности на отворено, имањето соодветна опрема може да ја направи сета разлика. Еден суштински елемент што секој ентузијаст на отворено треба да го има во својот арсенал е ролна од ПВЦ церада. Овие разноврсни

ПВЦ церални ролни: врвен водич за сè што треба да знаете

ПВЦ ролни за церада се разноврсни и издржливи материјали со широк опсег на примени. Без разлика дали сакате да заштитите мебел на отворено, да покриете градилиште или да изградите привремено засолниште, ПВЦ церада r

ПВЦ обложени церади: разноврсно решение за сите временски услови

ПВЦ обложени церади се популарен избор за различни примени поради нивната издржливост, разноврсност и способност да издржат различни временски услови. Овие церади се направени од висококвалитетни
 Privacy settings
Consent to Cookies & Data processing
On this website we use cookies and similar functions to process end device information and personal data. The processing is used for purposes such as to integrate content, external services and elements from third parties, statistical analysis/measurement, personalized advertising and the integration of social media. This consent is voluntary, not required for the use of our website and can be revoked at any time using the icon on the bottom left.
Accept
Decline
Close
Accepted