banner01
banner02
X

ne do t'ju sigurojmë
merrni gjithmonëmë e mira
rezultatet.

Merrni mostra dhe libra me figura falas

Yatai Textile zhvillon dhe prodhon pëlhurë inovative të përbërë nga pvc të veshura për ndërtim, transport, arkitekturë dhe aplikime të pajisjeve të jashtme.

 

Tekstili Yatai është specialisti lider i njohur globalisht për tekstile teknike. Misioni ynë është të zbulojmë fytyrat e shumta të pëlhurës së veshur me pvc.

di më shumë për kompaninë

Produkte të nxehta

Produktet tona

rastin tonë

 • Tapat e çatisë

  Tampat PVC mund të përdoren për tapetat e çatisë. Ato ofrojnë zgjidhje strehimi të papërshkueshëm nga uji, rezistente ndaj motit dhe të qëndrueshme për ngjarje në natyrë, kampe, ekspozita dhe më shumë.
  shikoni më shumë
 • Mbulesa e ngarkesave

  Pëlhurë gome PVC përdoret shpesh si mbulesë gjatë transportit të mallrave për të mbrojtur ngarkesën nga dëmtimet e jashtme mjedisore, si era, shiu, rrezet e diellit dhe pluhuri.
  shikoni më shumë
 • Strehim Bujqësor

  Pëlhura e gomuar PVC mund të përdoret si një strukturë strehuese në industrinë bujqësore për të mbrojtur të korrat nga kushtet ekstreme të motit, si i ftohti, era dhe shiu, bora, etj.
  shikoni më shumë

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

çfarënjerëzit flasin

 • Z. Mark nga Covertex USA:
  Yatai është partneri më i pajtueshëm me të cilin kam punuar në Azinë Lindore, ne kemi punuar së bashku që nga viti 2008, gjëja më e rëndësishme është që ata gjithmonë ofrojnë pëlhurë pëlhure pvc me cilësi të qëndrueshme. Ajo që më bëri më shumë përshtypje është se sa herë që i kontakton ata janë gjithmonë aty.
 • Zonja Nairne nga Panmacher Gjermania
  Nuk do ta harroj kurrë që mora apendiksit akut kur vizitova kompaninë Yatai këtë vit. Zoti Andrea më çoi në urgjencë në orën dy të mëngjesit dhe u kujdes mirë për mua. Ishte vërtet emocionuese.
 • Z. Steven nga Northtarps Australia
  Yatai është gjithmonë kaq efikas, ata kurrë nuk do të vonojnë asgjë që ne kërkuam dhe gjithmonë do t'i vendosin nevojat tona në zemrat e tyre.
NA KONTAKTONI PËR MË SHUMË SHUMË ALBUME

Sipas nevojave tuaja, personalizoni për ju dhe ju siguroni zgjuarsi

KËRKESË TANI
 • SHËRBIMET TONA

  Ne ofrojmë një seri të plotë shërbimesh nga para-shitjet deri te ato pas shitjes, dhe jemi gati për 7x24 orë në internet.

 • KËRKIMI JONË

  Ne përkushtohemi për të rinovuar funksionet e vinylave, ne jemi të përkushtuar ndaj zhvillimit të qëndrueshëm.

 • MBESHTETJE TEKNIKE

  Ne kemi një ekip R&D me 30 anëtarë. Ne u ofrojmë klientëve një grup të plotë testesh në laboratorin tonë. Ne i mbështesim klientët me udhëzime video për instalimin dhe përdorimin.

INFORMACIONET E FUNDIT

LAJME

1、 Klasifikimi i pëlhurave të pëlhurave pvc të kamionëve përfshin kryesisht tre lloje: pëlhurë gomuar PVC, pëlhurë gomuar PE dhe garzë. Pëlhurë gomuar PVC pëlhurë gomuar PVC është një material i përbërë i bërë nga fibra rei me rezistencë të lartë

Klasifikimi i pëlhurave të pëlhurave të kamionëve pvc përfshin kryesisht tre lloje: pëlhurë gomuar PVC, pëlhurë gome PE dhe garzë.

1、 Klasifikimi i pëlhurave të pëlhurave pvc të kamionëve përfshin kryesisht tre lloje: pëlhurë gomuar PVC, pëlhurë gomuar PE dhe garzë. Pëlhurë gomuar PVC pëlhurë gomuar PVC është një material i përbërë i bërë nga fibra rei me rezistencë të lartë

Trendi i zhvillimit të industrisë së pëlhurave të veshura PVC në 2023: PVC është një nga plastika më të përdorura në botë

PVC përdoret gjerësisht në industri të tilla si pëlhura e veshur me pvc, pëlhurë e veshur me pvc, rrotull vinyl, elektronikë, kimikate, automobila dhe makineri për shkak të avantazheve të tij të qëndrueshmërisë, plasticitetit, elektricitetit.